Klimatizace

Tepelná čerpadla VZDUCH-VZDUCH

KLIMATIZACE, NEBO TAKÉ TEPELNÁ ČERPADLA VZDUCH-VZDUCH jsou vhodné pro chlazení, či vytápění menších objektů, či jednotlivých místností.

Naše firma nabízí jednotky vzduch-vzduch osvědčeného výrobce Fujitsu a Panasonic.

Pro vhodné dimenzování je třeba si ujasnit, na jaký účel bude jednotka použita, budu chtít především topit? Nebo především chladit? Nebo chladit a přitápět? Na základě individuálního požadavku jsme schopni nabídnout konkrétní produkt dle účelu použití a dle plochy prostoru.

Neváhejte se na nás obrátit s konkrétním požadavkem.

KLIMATIZACE FUJITSU

Low cost

Jednodušší jednotky se základním ovládáním především vhodné na chlazení.

Standard

Standardní jednotky Fujitsu – vhodné na chlazení i vytápění objektu (dle ztrát), dobrý výkon, pokročilejší funkce, solidní design.

Design

Designové jednotky Fujitsu – vhodné na chlazení i vytápění objektu (dle ztrát), dobrý výkon, pokročilejší a rozšířené funkce, designová jednotka.

Exclusive

Designové jednotky Fujitsu s vysokým výkonem pro topení – vhodné na chlazení i VÝKONNÉ VYTÁPĚNÍ objektu (dle ztrát), super topný výkon, pokročilejší a rozšířené funkce, designová jednotka.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

NOVINKY S CHLADIVEM R-32

Premium serie NocriaX R32

Super výkonné jednotky pro topení s jedinečnou technologií – hybridním prouděním vzduchu, Wi-fi.

Designová serie R32

Designové jednotky Fujitsu s novým chladivem R32 – vhodné na chlazení i vytápění objektu (dle ztrát), dobrý výkon, pokročilejší a rozšířené funkce, nová designová jednotka.

Standardní serie R32

Standardní jednotky Fujitsu s novým chladivem R32 – vhodné na chlazení i vytápění objektu (dle ztrát), dobrý výkon, pokročilejší a rozšířené funkce, nový design jednotky.

KLIMATIZACE PANASONIC

Premium serie ETHEREA

Luxusní jednotky od Panasonicu vhodné pro vytápění i chlazení místnosti. Vynikají vynikajícími parametry, NANONE X TECHNOLOGIÍ pro eliminaci virů a zápachů a zabudovanou wi-fi. K dispozici i multisplit. Energetická třída A+++.

Kompaktní jednotka TZ

Kvalitní kompaktní jednotky TZ od Panasonicu jsou vhodné na vytápění a chlazení místnosti. Vynikají dobrými parametry a wi-fi ovládáním. Možno také jako multisplit. Energetická třída A++.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Produktový ceník klimatizací Fujitsu

Produktový katalog kvalitních jednotek Panasonic

Nová jednotka Panasonic Ethera