Reference

Ukázky našich realizací

Více než 10 let provádíme montáž a servis tepelných čerpadel předních značek.

Níže jsou uvedeny ukázky některých našich realizací…

Hlučín Panasonic K generace

Montáž tepelného čerpadla v Hlučíně – Darkovičkách. Byla vybrána jednotka nové verze K generace v antracitové barvě. Ohřev TUV probíhá v integrovaném nerezovém zásobníku.

Hradec - Nová ves u Jeseníku

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW K generace ALL IN ONE  v novostavbě RD v Radvanicích u Přerova. Součástí vnitřní jednotky je zabudovaný nerezový bojler pro rychlý ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Hlučín

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 7 kW K generace ALL IN ONE  v novostavbě RD v Radvanicích u Přerova. Součástí vnitřní jednotky je zabudovaný nerezový bojler pro rychlý ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Radvanice u Přerova

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW J generace ALL IN ONE  v novostavbě RD v Radvanicích u Přerova. Součástí vnitřní jednotky je zabudovaný nerezový bojler pro rychlý ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Frýdek-Místek - Zelinkovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW J generace ALL IN ONE Compact v RD v Zelinkovicích u Frýdku-Místku. Součástí vnitřní jednotky je zabudovaný nerezový bojler pro rychlý ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Vlčovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW J generace v novostavbě RD ve Vlčovicích u Kopřivnice. Součástí je bojler pro rychlé nabíjení TUV. Jedná se o novou vylepšenou jednotku J generace, na přání klienta s cloudovým ovládáním.

Nošovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW J generace ALL IN ONE v novostavbě RD v Nošovicích. Součástí vnitřní jednotky je zabudovaný nerezový bojler pro rychlý ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Huslenky

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW třífáz. H generace v rodinném domě v obci Huslenky na Vsetínsku. Jedná se o dvouvrtulovou jednotku o výkonu 9 kW v třífázovém provedení.

Malé Heraltice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW třífáz. H generace do zrekonstruovaného rodinného domu ve Velkých Heralticích. Čerpadlo bude sloužit pro topení i ohřev TUV. Jedná se o dvouvrtulovou jednotku o výkonu 9 kW v třífázovém provedení.

Hlučín

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP+250L TUV v Hlučíně. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Hlučín

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP+400L TUV + solar v Hlučíně. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 400L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem a stávajících solárních panelů.

Košařiska

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP 12 kW v obci Kosařiska u Jablunkova. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Horní Suchá

Montáž tepelného čerpadla Fujitsu Waterstage 11 kW v Horní Suché. Náhrada za kotel na tuhá paliva. Sestava Fujitsu Waterstage HIGH POWER 11 kW vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Vendryně u Třince

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP na Třinecku. Jedná se o kvalitní japonské tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea T-CAP špičkových parametrů a vysokým výkonem v minusových stupních jako náhrada za kotel na tuhá paliva. Dům prošel kompletní rekonstrukcí.

Jedlová u Poličky

Tepelné čerpadlo Fujitsu Neore MINI 8 do novostavby, ve které nahradilo neúsporný elektrický kotel.

Opavsko

Tepelné čerpadlo Fujitsu Neore MINI do novostavby RD na Opavsku. Jde o osvědčený model Neore 14 HP MINI s venkovní jednotkou Fujitsu HIGH POWER 14kW. Součástí je externí bojler pro ohřev TUV o objemu 250L.

Kaňovice

Další novostavbu, tentokrát v Kaňovicích, jsme vybavili tepelným čerpadlem značky Fujitsu, a to typem Fujitsu Waterstage s integrovaným bojlerem pro TUV a výkonem 7,2 kW při venkovní teplotě – 15°C s energ. třídou A++.

Ostrava

Kvalitní tepelné čerpadlo Fujitsu WATERSTAGE HP 16 pouze pro topení, bez ohřevu TUV, zvolil náš klient z Ostravy. Jako záložní zdroj si ponechává stávající plynový kotel. Nevyhovující kotel na tuhá paliva byl demontován a zlikvidován dle požadavků kotlíkové dotace.

Jižní Morava

Montáž tepelného čerpadla vzduch-voda systému Fujitsu NeoRe 8 mini s externím bojlerem 250 l pro topení a ohřev TUV tepelným čerpadlem. Novostavba na Jižní Moravě.

Slavkov

Montáž japonské jednotky Fujitsu WATERSTAGE HP 11 All in one na Opavsku. Jde o výkonnou jednotku pro topení a ohřev TUV. Ve vnitřní jednotce je zabudován zásobník na teplou vodu a záložní zdroj. Součástí zakázky byla také demontáž a likvidace původního kotle na tuhá paliva.

Smilovice

Typ Fujitsu WATERSTAGE HP 14 s externím bojlerem pro ohřev TUV. Bude sloužit jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

Ludgeřovice

Montáž multi-split jednotek Panasonic Etherea s nanone X technologií, 1 x venkovní jednotka + 5 x vnitřní jednotka.

Bílovec

Ukázka řešení klimatizace. Ideální jako vytápění na chalupu, dílnu, nebo k chlazení jednotlivých místností.

Malá Morávka

Montáž jednotky FUJITSU ASYG/AOYG 12 LT pro chlazení/topení na chatě k celoročnímu bydlení. Tato jednotka má vysoký výkon při topení i při extrémních teplotách – až 4 kW

Opavsko

Montáž tepelného čerpadla do rodinného domu na Opavsku, systém vzduch-voda Fujitsu General NeoRe 16 HP MINI pouze pro topení.

Dětmarovice

Montáž tepelného čerpadla do rodinného domu na Karvinsku, systém vzduch-voda Fujitsu NeoRe 16 HP MINI + bojler 250L pro topení a ohřev TUV.

Opava

Tepelné čerpadlo Fujitsu Neore MINI 8 kW pouze pro topení bez TUV.

Suché Lazce

Tepelné čerpadlo Fujitsu Neore 11 HP MINI pro topení a ohřev TUV 

Hodoňovice

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea 12 kW pro topení a ohřev TUV (bojler 250L).

Paskov

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea 7 kW pro topení a ohřev TUV (bojler 250L).

Skalice u FM

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP ve Skalici u Frýdku-Místku. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Petřvald u Karviné

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW jako náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací.

Petřvald u Karviné

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW vč. ohřevu TUV jako náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací.

Lubno

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP 12 kW + ohřev TUV v obci Lubno u Frýdlantu nad Ostravicí. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Lhotka u Litultovic

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE v obci Lhotka u Litultovic na Opavsku. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací.

Smolkov

Klimatizace na topení/chlazení chatky. Možnost Wi-fi ovládání odkudkoliv!!! Ideální jako vytápění na chalupu, dílnu, nebo k chlazení jednotlivých místností.

Slezská Ostrava

Montáž tepelného čerpadla Panasonic T-CAP 12 kW + ohřev TUV v Ostravě. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Karolinka

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea 9 kW třífáz. + ohřev TUV do novostavby na Vsetínsku. Sestava vč. bojleru 250L pro ohřev TUV tepelným čerpadlem.

Brumovice-Skrochovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 16 kW + ohřev TUV v obci Skrochovice na Opavsku. Náhrada za kotel na tuhá paliva. 

Vratimov

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP v obci Vratimov. Náhrada za původní nevyhovující tepelné čerpadlo.

Bratříkovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP + ohřev TUV 280 L v obci Bratříkovice na Opavsku. Jedná se rekonstrukci staršího domu s výměnou kotle na tuhá paliva na dotace. Součástí tepelného čerpadla je externí zásobník o objemu 280 L v nerezovém provedení.

Hlučín

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE 12 kW v obci Hlučín na Opavsku. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací.

Orlová

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE 12 kW v Orlové. Náhrada za kotel na tuhá paliva. Včetně zásobníku pro rychlý ohřev TUV.

Kobeřice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 16 kW v Kobeřicích na Opavsku. Náhrada za kotel na tuhá paliva v rámci kotlíkových dotací, včetně nerez zásobníku pro rychlý ohřev TUV.

Životice u NJ

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 12 kW v Životicích u Nového Jičína. Včetně nerezového zásobníku pro rychlý ohřev TUV.

Dětmarovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea v Dětmarovicích.

Brumov - bylnice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP včetně zásobníku pro TUV v kombinaci se stávajícími solárními kolektory.

Frýdek-Místek

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP včetně zásobníku pro TUV jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

Dvorce

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP včetně nerezového zásobníku pro ohřev TUV.

Malenovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea J generace pouze pro topení.

soběšovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP jak náhrada za kotel na tuhá paliva.

Žabeň

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP  pro topení a ohřev TUV. 

Ropice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP  pro topení a ohřev TUV v externím nerezovém zásobníku.

Frýdlant nad ostravicí

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV.

Závišice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV s nerezovým zásobníkem.

Petrovice u karviné

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV s nerezovým zásobníkem.

Choltice u Opavy

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP pro topení a ohřev TUV.

Krnov

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 12 kW pro topení.

staré hamry

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 12 kW pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku.

krasov

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

hoštálkovy

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

frenštát p. radhoštěm

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

dolní suchá

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

Lysůvky

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

orlová

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení.

klimkovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP 16 kW pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku.

male Heraltice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

Kozlovice

Montáž klimatizace Panasonic Etherea.

Světlá nad sázavou

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV jako náhrada za kotel na tuhá paliva včetně ohřevu TUV v nerezovém zásobníku.

Třebom (Opavsko)

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení jako náhrada za kotel na tuhá paliva.

Hlučín darkovičky

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea pro topení a ohřev TUV v kombinaci se stávajícími solárními panely.

dobrá

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea T-CAP pro topení a ohřev TUV.

kozlovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea high performance pro topení a ohřev TUV v nerezovém zásobníku o objemu 300L.

Polanka nad odrou

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea high performance pro topení a ohřev TUV jako náhrada za elektrokotel.

Lipník nad bečvou

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea do novostavby pro topení a ohřev TUV s vnitřní jednotkou ALL IN ONE.

metylovice

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea do novostavby pro topení a ohřev TUV s externím nerezovým zásobníkem.

bohumín

Montáž tepelného čerpadla Panasonic Aquarea v Bohumíně. Bude sloužit jako náhrada za kotel na TP.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.