Kotlíkové dotace jsou určeny pro fyzické osoby, které provozují kotel na tuhá paliva domácí výroby, či první nebo druhé emisní třídy. V roce 2019 by měla proběhnout již 3. vlna kotlíkových dotací. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO BLIŽŠÍ INFORMACE!!

Výše dotace na tepelná čerpadla je minimálně 120.000,-, maximálně 150.000,- dle kraje a konkrétní obce. Např. klient z Ostravy dostane dotaci (při investici minimálně 150.000,-) 120.000,- (základ dotace) + 7.500,- od MS kraje + 7.500,- za prioritní území + 10.000,- příspěvek obce, tj. celkem 145.000,- Kč!!

Jsme schopni Vám s touto dotací pomoci, či vyřídit za Vás dle dohody!!! Obraťte se na nás pro další informace!!! Dotační stránky kotlíkových dotací Moravskoslezského kraje zde: https://lokalni-topeniste.msk.cz/

Dotace z programu Zelená úsporám jsou určeny pro fyzické i pro právnické osoby. Dotace z programu zelená úsporám jsou určeny těm, kteří mají jako původní zdroj lokální topidla - kamna (bez připojení na radiátory), nebo elektrické vytápění.

Výše dotace na tepelná čerpadla vzduch-voda je pro rodinné domy ve výši 60.000,- bez provedení zateplení, nebo 75.000,- společně se zateplením domu. Pro některé kraje je připraveno také finanční zvýhodnění.

Tyto dotace jsou administrativně náročnější a je nutné mít na zpracování firmu, která zpracuje odborný posudek a další potřebné dokumenty (můžeme zajistit).

Více na stránkách programu státního fondu životního prostředí: https://www.novazelenausporam.cz/

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.
Ok