Při výběru realizační firmy na tepelná čerpadla a klimatizace je nutné brát v potaz především zkušenosti jejich pracovníků. V praxi se setkávám často s tím, že i přes výběr kvalitního značkového čerpadla není klient spokojen. Příčin může být několik. V drtivé většině jde o špatnou dimenzaci tepelného čerpadla, nebo jeho nesprávnou montáž. Naše firma Tepelná čerpadla Lhotský & Drahanský s.r.o.  je zárukou toho, že Vám doporučíme pro Vás nejvhodnější řešení. Důraz klademe na správný výběr řešení pro daného klienta. Tepelné čerpadlo by mělo dosahovat potřebného výkonu i při nízkých stupních!!

Naše firmu Tepelná čerpadla Lhotský & Drahanský s.r.o. je také vlastníkem certifikátu pro nakládání s chladivy a pro montáž zařízení, které obsahuje chladiva vč. jejich revize. Důležité je také vlastnictví osvědčení o získání profesní kvalifikace pro montáž tepelných čerpadel, které je nezbytné pro montáže, které jsou financovány z dotací (kotlíková dotace, zelená úsporám apod.).

Firma Tepelná čerpadla Lhotský & Drahanský s.r.o. je dodavatelem tepelných čerpadel vzduch-voda značky Fujitsu, Neore a Panasonic. Tyto značky jsou kvalitní a zaručují dlouhodobý bezproblémový provoz a dostupný servis.
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.
Ok